شبکه‌های اجتماعی

17 سایت “خرید پیج اینستاگرام” + نکاتی که باید قبل از خرید بدانید…

خرید پیج اینستاگرام

امروزه بر کسی پوشیده نیست که اینستاگرام فضایی عالی برای رشد کسب و کار ها فراهم کرده است و صاحبان کسب و کارها میدانند با فعالیت اصولی و قوی در اینستاگرام می توانند درآمدهایی عالی بدست بیاورند. از همین رو افراد به خرید پیج های اینستاگرامی می پردازند که عمر پیج بالا بوده و فالوورهایی بالا داشته باشند. شاید مهم ترین دلیلی که بیشتر افراد اقدام به خرید پیج اینستاگرام می کنند بیشتر دیده شدن باشد.

شرکت هایی که استراتژی تبلیغاتشان اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات در اینستاگرام است می دانند که قطعاً این روش های بازاریابی در حال حاضر بیشترین جواب دهی را برای شرکت ها دارد و هزینه های زیادی را برای این گونه تبلیغات می پردازند. پیشنهاد می شود مقاله  هایلایت اینستاگرام را مطالعه نمایید.

خرید پیج اینستاگرام به چه معنا است؟

گرایش به پیوستن به شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام روز به روز افزایش پیدا می کند و گروه های سنی مختلفی مشتاقانه از این شبکه ی اجتماعی استفاده می کند. دلایل متعددی وجود دارد که اینستاگرام را به یکی از پربیننده ترین شبکه ها تبدیل کرده است. اما مهمتر از هر چیزی موضوع جذب فالوور در اینستاگرام یکی از مهم ‌ترین و داغ ترین اخبار این روزها می باشد بخصوص برای استارت اپ ها که بدنبال رشد هستند ( برای آشنایی بیشتر با ساختار استارت اپ ها می توانید مقاله ” استارتاپ چیست ” را مطالعه نمایید. )

اگر جنبه های سرگرمی و فان این شبکه را کنار بگذاریم در واقع این رسانه تبدیل به محیطی برای کسب سود برای بیشتر کسب و کارها شده است و این سودآوری هزینه های زیادی را در بر نمی گیرد.

اغلب کسب و کار ها برای دیده شدن و معرفی محصولات و خدمات خود از اینستاگرام استفاده می کنند اما این پروسه با نداشتن فالوور امکان پذیر نیست از طرفی هم افزایش فالور ارگانیک مدت زمان زیادی نیاز دارد و باید تلاش های بازاریابی زیادی انجام شود. برخی از افراد این روش های زمان بر را ادامه نمی دهند و مستقیماً با روش میانبر خرید پیج اینستاگرام قصد فعالیت و پر رنگ نمودن کسب و کار خود را دارند. اینکه این اقدام تا چه اندازه قانونی است؟ و آیا این روش مزایایی دارد؟ چه موانعی ممکن است پیش روی افراد قرار بگیرد؟ برای یافتن پاسخ تمامی این سؤالات می‌توانید ما را تا پایان متن همراهی کنید. مقاله ما در خصوص مراحل بازاریابی را بخوانید.

خرید پیج اینستاگرام تضمینی

راه ‌اندازی و اداره کردن یک کسب ‌‌و کار موفق در عصر حاضر، به تخصص بالایی نیاز دارد. کسی که بخواهد شغل موفقی برای خود ایجاد کند، باید از تمام زوایای بازار کار خویش، اعم از نوع مشتریان و بازار هدف شناخت درستی داشته باشد. در مقاله ” مشاوره کسب و کار رایگان ” به نکاتی در مورد این نوع مشاوره پرداختیم که بهتون پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید.

”]

خرید پیج اینستاگرام تضمینی

شاید مهم ترین دلیلی که بیشتر افراد اقدام به خرید پیج اینستاگرام می کنند بیشتر دیده شدن باشد. امروزه استراتژی شرکت ها اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات در اینستاگرام است و قطعاً این گونه روش های بازاریابی در حال حاضر بیشترین جواب دهی را برای شرکت ها دارد و هزینه های زیادی را برای این گونه تبلیغات می پردازند. از این رو بیشتر شرکت ها و کسب کارها به دنبال خرید تضمینی پیج از اشخاص حقیقی و شرکت ها هستند. روش های بسیاری برای خرید تضمینی و خرید پیج اصل وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

سایت خرید پیج اینستاگرام

شما بایستی خرید پیج اینستاگرام خود را از طریق سایت های معتبر انجام دهید. قیمت پیج ها با توجه به تعداد فالورها و همچنین درصد واقعی بودن پیج ها در سایت تعیین می شود. در این سایت ها می‌توانید پیج های آماده ی فروش مختص هر کسب و کاری را خریداری کنید و در زمان بسیار کمی اعتبار صفحه خود را بالا ببرید.

17 سایت فروش پیج های معتبر اینستاگرام در ایران :

 1.  سایت دیوار https://divar.ir
 2.  سایت شیپور https://www.sheypoor.com
 3.  سایت اینبو https://inbo.ir
 4.  سایت پارس اینستاگرام https://parsinsta.ir
 5.  سایت خرید فالوور اینستاگرام https://www.xn--mgbaaanvhpcdt8npbvj3aa47pnpia.com
 6.  سایت ایده آفرین https://www.siarco.com
 7.  سایت دیجی فالوور https://www.digi-follower.com
 8.  سایت پارس کمره https://www.parskamareh.ir
 9.  سایت های فالوور https://highfollower.com
 10.  سایت اینستایاب https://instayab.ir
 11.  سایت نشانت https://neshanet.com
 12.  سایت اینستا گلد https://www.instagold.ir
 13.  سایت دیدوگرام https://www.didogram.com
 14.  سایت پیج اینستا https://page-insta.ir
 15.  سایت سئوسل https://seocell.ir
 16.  سایت دکتر اینستاگرام https://foroosh-page.ir
 17.  سایت پیج اینستا http://pageinsta.ir

 

الگوریتم جدید اینستاگرام

در خرید پیج اینستاگرام به الگوریتم ها توجه کنید. الگوریتم جدید اینستاگرام محتواهایی که بر اساس علاقه کاربر هستند را نشان می دهد. در گذشته پست ها به ترتیب زمانی نمایش داده می شد. اگر فالوورها پستی را لایک یا کامنت و یا اشتراک گذاری کنند منظور این است که به این گونه محتواها علاقه دارند و اینستاگرام این صفحات را بیشتر نمایش می دهد. و الگوریتم جدید دیگری که در دیده شدن صفحات اینستاگرام اعمال کرده است این است که اگر فالوورهای یک پیج واقعی باشند و پستی را لایک کنند و یا کامنت بگذارند این پست برای فالوورهای آن ها نیز نمایش داده می شود و این تعامل سبب گردش بیشتر صفحات و افزایش یا کاهش فالوور پیج ها می شود.

خرید پیج اینستاگرام در شیپور

سایت شیپور از جمله سایتهای واسطه ای خرید و فروش است که می تواند خریدار و فروشنده را به هم مرتبط کند، برای خرید پیج اینستاگرام در شیپور کافیست در بخش جستجو متن خرید پیج اینستاگرام یا فروش پیج اینستاگرام را بنویسید و سرچ کنید. جهت خرید پیج اینستاگرام در شیپور به صحت و درستی اطلاعات وارد شده دقت کنید، پیج موردنظر را مدتی زیرنظر داشته باشید تا واقعی یا فیک بودن فالوورهایش را رصد کنید، میزان تعامل و یا نرخ اینگیجمنت کاربران را بسنجید و پس از بررسی های لازم اقدام به خرید نمایید.

خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام در دیوار

افراد زیادی در سایت دیوار، آگهی فروش پیج اینستاگرام و یا خرید پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی و تعداد لایک و کامنت بالا و … ثبت کرده اند. برای خرید پیج اینستاگرام در دیوار به چند نکته دقت کنید :

 1. تعداد فالوورهای ارگانیک پیج را بسنجید.
 2. پیج موردنظر نرخ تعامل (اینگیجمنت) بالایی داشته باشد.
 3. ترجیحا پیج هایی خریداری کنید که به حوزه کاری شما مرتبط باشند.

تشخیص پیج فیک و اصل

خرید پیج اینستاگرام معتبر برای ادامه کسب و کار شما مهم است در زیر به چندین روش که به شما کمک می کند تا پیج فیک را از یک پیج واقعی تشخیص دهید را بیان می کنیم.

 • عدم تناسب بین فالورها با اینگیجمنت
 • فالوورها و کامنت های خارجی
 • فالوورهایی با تعداد فالوینگ بالا
 • فالوور و فالوینگ بالا بدون پست
 • عکس های تکراری در صفحه
 • نام کاربری های مجهول
 • اینگیجمنت غیر منطقی

تمام این موارد می تواند به شما کمک کند که تشخیص دهید پیج فیک می باشد و فالوورهای واقعی ندارد. این دلایل به طور قطعی نشان نمی دهد که پیج فیک است یا نه اما کمک زیادی به تشخیص می کند.

فروش پیج آماده اینستاگرام

امروزه شرکت ها و سایت بسیاری با فروش پیج آماده اینستاگرام فعالیت می کند. تا خریداران پیج سریع تر وارد بازار هدف شود. اساساً فروش و خرید پیج اینستاگرام طبق قوانین اینستاگرام نیست و شما مسئول ضرر و زیان خرید خود هستید. خرید و فروش پیج ها با ضمانت و تعهدات خاصی همراه نیست و در صورت بروز مشکل نمی توان از طریق اینستاگرام پیگیری کرد.

خرید پیج اینستاگرام پوشاک

اگر در زمینه خرید و فروش پوشاک فعالیت می کنید می‌توانید نسبت به خرید پیج اینستاگرام که در زمینه پوشاک فعالیت کرده است اقدام کنید. پیج های آماده پوشاک می تواند تناسب بیشتری با فعالیت شما داشته باشد و فالوورهای قدیمی همچنان پیج پوشاک شما را نیز دنبال کنند. حتی پست ها و محتواهایی که در پیج وجود دارند می‌توانید حذف کنید یا اینکه همچنان برای بالا بردن فعالیت پیج نگه دارید.

خرید پیج اینستاگرام در برنامه شیپور و دیوار

یکی دیگر از راه های خرید پیج اینستاگرام استفاده از برنامه شیپور و دیوار است. بعضی از فروشندگان پیج هایی با درصد بالایی فالوور واقعی را در این برنامه ها به فروش می رسانند. در این شیوه ی خرید و فروش نیز باید نکات امنیتی کاملاً رعایت شود. با توجه به اینکه خرید و فروش در هر جایی اصولاً کار درستی نیست و سایت و برنامه هایی که آگهی فروش می گذارند ممکن است از نظر اعتبار آگهی معتبر نباشند. پس توصیه به خرید غیر حضوری پیج اینستاگرامی در این برنامه ها نمی شود.

نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام

مزایا خرید پیج اینستاگرام چیست ؟

 • مهم‌ ترین دلیلی که بیشتر افراد اقدام به خرید پیج اینستاگرام می کنند، شروعی با قدرت است. در این شبکه ی اجتماعی رقبای زیادی وجود دارند و بیشتر دیده شدن و فروش محصولات در بین این رقبا کار تقریباً مشکلی است و ممکن است پس از گذشت زمانی شما دلسرد شوید و کلا از این شبکه اجتماعی خارج شوید. همان‌طور که در مقدمه هم گفتیم جذب فالوور ارگانیک یک پروسه ی زمان بر است و اگر به دنبال یک روش سریع باشد خرید پیج می تواند بدون تلاش خاصی و با هزینه ی کمی می تواند شما را چند پله بالاتر ببرد.
 • با خرید پیج می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و تلاش خود را صرف تکنیک های بازاریابی برای رونق کسب و کار خود کنید.
 • شما وقتی یک پیج با فالوورهای فعال را خریداری می کنید و این فالورها پست های شما را لایک می کنند و کامنت می گذارند. اینستاگرام به صورت خودکار این پست را فالورهای آن ها نیز نشان می دهد و این چرخه باعث افزایش فالور می شود.
 • بیشتر افراد هنگام بازدید از یک صفحه اینستاگرام اولین چیزی که نظر آن ها را جلب می کند تعداد فالوورهای پیج می باشد. بیشتر پیج های کاری که فالوور کمی دارند از فروش کمتری برخوردارند چون از نظر کاربران این پیج تازه تأسیس شده و از محبوبیت بالایی برخوردار نیست. خرید پیج با فالوور بالا شما را در صحنه رقابت پر قدرت نشان می دهد و اعتبار بالایی به برند شما می بخشد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی در راستای بازاریابی محصولات و خدمات یک شرکت استفاده می‌ کنند. همچنین استفاده از این نوع بازاریابی راهی برای دستیابی به مشتریان جدید، تعامل با مشتریان وفادار و تبلیغات موثر برای یک شرکت یا تجارت محسوب می‌ شود

معایب خرید پیج اینستاگرام چیست ؟

با توجه به اینکه هدف از خرید پیج اینستاگرام جذب مشتری و افزایش رونق در کسب و کار می باشد. پس لازم است پیجی خریداری شود که در این راستا بتواند به شما کمک کند. بعضی از شرکت ها که اقدام به فروش پیج هایی با بیش از یک میلیون فالوور می کنند معمولاً فالوورهای این پیج به دو دسته فالور واقعی و ربات تقسیم بندی می شوند.

معمولاً فالوورهای واقعی این گونه پیج ها با مبالغ ناچیزی خریداری می شوند و ممکن است هیچ وقت کامنت یا لایکی برای پست شما نداشته باشند. دسته دوم ربات ها هستند که در واقع یک سری کد هستند که توانایی گذاشتن کامنت را نیز دارند و معمولاً کامنت های از پیش تعیین شده با محتوای مشخصی که ممکن است هیچ ارتباطی با محتوای پست نداشته باشد را می گذارند. با کمی توجه می توان غیر واقعی بودن این پیج ها را تشخیص داد.

اگر میزان فالوورهای پیج با نرخ اینگیجمنت ریت تناسب نداشته باشد یعنی فالوورهای پیج فیک هستند. چند نمونه از این الگوهای مشخص را که برای تعیین این تناسب ارائه شده است در زیر بیان می کنیم.

خرید پیج اینستاگرام پوشاک

 1. اگر تعداد فالوور بیشتر از 1000 باشد باید 8 درصد نرخ اینگیجمنت داشته باشد.
 2. 1000 تا 10000 فالوور حدود 4 درصد اینگیجمنت
 3. 100000 تا 1 میلیون 1.8 اینگیجمنت
 4. بیشتر از 1 میلیون حدود 1/7 درصد اینگیجمنت

برای پیج های با تعداد فالوور فیک این نسبت ها بسیار زیاد است و این مسئله بر روی روند پیج و توانایی ارتباط برقرار کردن تأثیر بدی می گذارد. این اعداد ممکن است کمتر با بیشتر شوند.

 • برخی از افراد هنگام خرید یک پیج ایمیل خود را در اینستاگرام خود قرار می دهند. دسترسی به ایمیل توسط فالووران فیک و ارسال موجی از ایمیل های اسپم به ایمیل شما ناخوشایند است و در واقع این فالوورهای فیک به فالوورهای اصلی شما هم دسترسی دارند و اگر این اتفاق برای ایمیل فالوورهای اصلی هم پیش بیایید ممکن است منبع اصلی که پیج شما می باشد را آنفالو کنند.
 • یکی از الگوریتم های جدی اینستا گرام تشخیص پیج ها و فالوورهای فیک و حذف آن ها می باشد. تصور کنید شما پیجی با تعداد فالوور زیاد با هزینه بالا را خریداری کرده اید و پس از مدت کوتاهی از تعداد فالوورهای شما کاسته می شود. این مسئله به دلیل غیر واقعی بودن فالوورها بوده و در نتیجه خرید پیج بی نتیجه بوده است.
 • بیشتر برندها و صاحبان کسب و کار برای تبلیغ برند خود از اینفلوئنسر ها استفاده می کنند. این کسب کارها به راحتی اکانت هایی که فالوور فیک دارند و فقط برای اینفلوئنسر شدن پیج خریده اند را تشخیص می دهند. نرخ تعامل فالوورها با برای صاحبان کسب و کار مهم است چون می تواند باعث ترغیب فالوورها به خرید شود. همچنین عدم تناسب تعداد فالوور با اینگیجمنت ریت اعتبار برند را در بلند مدت کاهش می دهد.
 • شما وقتی اقدام به خرید یک پیج با فالوور زیاد می کنید قطعاً هدفتان سودآوری است ولی این انتظار را نمی توان از فالوورهای غیر واقعی داشت چون هیچ نقشی در خرید و فروش و دیده شدن کسب و کار شما ندارند.
 • یک مسئله حیاتی در خصوص خرید پیج بحث مشکلات حقوقی و امنیتی پیج می باشد. بعضی از افراد وقتی پیج با فالوور آن ها دچار مشکلاتی نظیر محتواهای غیر اخلاقی و دردسرساز می شود و کار به پلیس فتا می کشد اقدام به فروش پیج می کنند و وقتی شما بدون آگاهی آن پیج را خریداری می کنید این مشکلات به پای شما تمام می شود و بر روی کسب و کارتان تأثیر سوئی بر جای می گذارد. در این گونه موارد صاحبان قبلی پیج به راحتی می توانند دوباره وارد پیج شوند و حتی اقدام به کلاهبرداری نیز بکنند پس قبل از هر گونه تصمیم گیری در این خصوص بهتر است تمام جوانب را در نظر بگیرید و با اطلاعات کامل و آگاهی خرید کنید.

خرید پیج اینستاگرام دیوار

نکاتی که باید قبل از خرید پیج اینستاگرام بدانید

در خرید پیج اینستاگرام شما دو راه پیش رو دارید اینکه از یک شرکت پیج خریداری کنید و یا اینکه از یک شخص مستقل بخرید. معمولاً خرید از شرکت ها ریسک فیک بودن فالوور را به دنبال دارد اما در مورد اشخاص حقیقی که در مورد سابقه فعالیت آن ها خبر دارید این احتمال بسیار کم است. در زیر به چندین نکته مهم برای خرید پیج می پردازیم.

 • سابقه پیج را از نظر مالک پیج، فالوورها و کامنت ها بررسی کنید. بهتر است صاحب پیج یک شخص واقعی باشد تا یک ربات
 • با توجه به محتوایی که در پیج به نمایش می گذارید پیج جدید را خریداری کنید. ممکن است پیجی که خریداری می کنید فالوورهای واقعی داشته باشند اما علاقه ای به کسب و کار شما نداشته باشند و شما را آنفالو کند. مثلاً محتوای قبلی در خصوص مد و پوشاک باشد و محتوای جدی لوازم خانگی یا مصرفی باشد و دنبال کننده به این سبک ها بی علاقه باشد.
 • یک قرارداد خرید تهیه کنید که در آن مواردی از قبیل هویت فروشنده، تاریخ عقد قرارداد و تحویل پیج، توضیحات محصول یا خدمات، نحوه پرداخت، نحوه تحویل پیج و توافق نامه گنجانده شود.

 مهم ترین نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام کدامند؟

اگر تصمیم به خرید پیج کردید بهتر است با نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام آشنا شوید.

 • ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده
 • بیرون آوردن از صفحه فیسبوک صاحب قبلی
 • تغییر یوزرنیم و پسورد
 • استفاده از ابزارهای اعتبار سنجی برای تشخیص فالوور فیک نظیر وب سایت IG Audit، وب سایت HypeAuditor، وب سایت Social Audit Pro

برخی سوالات متداول :

خرید پیج اینستاگرام به چه معنا است؟

گرایش به پیوستن به شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام روز به روز افزایش پیدا می کند و گروه های سنی مختلفی مشتاقانه از این شبکه ی اجتماعی استفاده می کند. دلایل متعددی وجود دارد که اینستاگرام را به یکی از پربیننده ترین شبکه ها تبدیل کرده است. اما مهمتر از هر چیزی موضوع جذب فالوور در اینستاگرام یکی از مهم ‌ترین و داغ ترین اخبار این روزها می باشد.

مزایا خرید پیج اینستاگرام چیست ؟

با خرید پیج می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و تلاش خود را صرف تکنیک های بازاریابی برای رونق کسب و کار خود کنید.

مهم ترین نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام کدامند؟

اگر تصمیم به خرید پیج کردید بهتر است با نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام آشنا شوید. ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده بیرون آوردن از صفحه فیسبوک صاحب قبلی تغییر یوزرنیم و پسورد استفاده از ابزارهای اعتبار سنجی برای تشخیص فالوور فیک

7 دیدگاه در “17 سایت “خرید پیج اینستاگرام” + نکاتی که باید قبل از خرید بدانید…

 1. arman گفت:

  مرسی از مقاله خوبتون خرید پیج اینستاگرام شیپور رو به بقیه هم توصیه میکنم من که جواب گرفتم

  1. gholam گفت:

   منم تست کردم اصن فکر نمیکردم فروش پیج اینستاگرام شیپور انقدر خوب باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *