بازاریابی و فروش

لیست شغل های پردرآمد ایران سال 1400: درآمد بالای 10 میلیون ماهانه!

لیست شغل های پردرآمد در ایران

به دلیل شرایط نامساعد اقتصادی که در ایران وجود دارد، افراد همیشه به دنبال راه های درآمد پرسود هستند. لیست شغل های پردرآمد در ایران، تعداد قابل توجهی از مشاغل خوب با درآمد بالای 10 میلیون به شما پیشنهاد می دهد. نکته مهم این است که جهان به سمت کارآفرینی و راه اندازی کسب ‌و کارهای شخصی پیش رفته  است؛ ایران نیز چنین است.

بنابراین در این لیست، شغل های کمی پیدا خواهید کرد که وابسته به استخدام در یک ارگان یا شرکت باشد. شغل هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد مستلزم تلاش، پشتکار و صبر است. درآمدزایی بالا بدون صبر و شکیبایی حاصل نمی شد، بنابراین در ضمن معرفی شغل ها به مهات های مرتبط با آن ها نیز اشاره خواهیم کرد. پیش بینی ما از لیست شغل  های پردرآمد در ایران در سال 1400 به شرح زیر است.

با ثروتمندترین افراد ایران و ایده های پولساز در امریکا آشنا شوید.

 

لیست شغل های پردرآمد ایران

1. شغل های وابسته به تکنولوژی های کامپیوتری

کافی است یک گوشی هوشمند یا یک کامپیوتر و دانش استفاده از آن را داشته  باشید. در این صورت دیگر نباید نگران درآمدزایی باشید. مجموعه شغل های وابسته به تکنولوژی، در دسته شغل های پردرآمد با سرمایه کم محسوب می شوند. این روزها همه ما از گوشی های هوشمند استفاده می کنیم و این مسئله کار را تا حد زیادی ساده می کند. تعداد بسیاری از جایگاه ها در لیست شغل های پردرآمد در ایران به این حوزه اختصاص دارد و جزو شغل های پردرآمد در کرونا هستند.

  • کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی به بستر بسیار خوبی برای راه اندازی کسب ‌و کار تبدیل شده اند. آن چه در این شغل نیاز است، داشتن یک توانایی و ارائه آن در شبکه های اجتماعی است. فروش کالا، آموزش یک مهارت و انتشار محتوای پرمخاطب از فعالیت هایی است که در شبکه های اجتماعی پولساز می شوند. چنان چه تعداد زیادی دنبال کننده بدست آورید یا این که با وجود تعداد کم افرادی که شما را می شناسند بتوانید با جلب رضایت آن ها و ارائه خدمات مناسب مشتری دائمی به دست آورید؛ در آن صورت از روش های مختلف مانند تبلیغات و فروش می توانید به درآمد بالای 10 میلیون در ماه برسید.

شغل های پردرآمد بدون سرمایه در منزل

آن چه در این چنین کسب‌ و کارهایی اهمیت دارد این است که بدانید یک شبه به درآمد نمی رسید. در ابتدا باید مسیر خود را مشخص کرده، و پس از شناخت سازوکار شبکه مورد نظر شروع به فعالیت کنید. درآمدزایی با این روش به حداقل سه ماه تلاش نیاز دارد. این شغل یکی از بی دردسرترین ها در لیست شغل های پردرآمد در ایران است.

  • کسب درآمد از تولید محتوا

شاید شنیده باشید که می گویند، محتوا پادشاه است. امروزه با همه گیری استفاده از شبکه های مجازی و وب سایت ها بسیاری از افراد برای کار خود به دنبال افرادی با توانایی تولید محتوا در انواع زمینه ها و انواع رسانه ها هستند. بسیاری به دنبال محتوای متنی برای وب  سایت خود هستند. محتوای تصویری نیز با توسعه اینستاگرام مشتری های بسیاری دارد.

این شغل یکی از شغل های پردرآمد بدون سرمایه در منزل است که برای شما درآمدزایی خواهد کرد. نکته مهم این است که شما باید دانش خوبی درمورد قواعد زبانی که در آن محتوا تولید می کنید داشته باشید تا بتوانید یک متن بی نقص تولید کنید. همچنین برای تولید محتوا در حوزه تصویر، دانش کار با نرم افزارهایی مانند خانواده ادوبی لازم است. فراموش نکنید که خلاقیت در این زمینه حرف اول را می زند. برای کارفرما مهم است که با ایده های نو بتوانید او را در میان رقبا متمایز کنید.

شغل ‌های پردرآمدی وجود دارند که ما حتی تاکنون به آن‌ ها فکر نیز نکرده ‌ایم و به کلی از آن‌ ها غافل هستیم. یکی از نکاتی که برخی از افراد را متوجه این گونه مشاغل می ‌کند این است که اکثر افراد دوست دارند سراغ شغلی بروند که درآمد خوبی داشته باشند در مقاله ” 19 شغل ‌های پردرآمدی که از انها بی خبر هستید! ” به لیست شغل های پردرآمد دنیا پرداختیم که حتما باید بدانید.

  • برنامه  نویسی

برنامه  نویسی نیز از شغل  های پردرآمد بدون سرمایه است. در این شغل سرمایه ای که نیاز دارید، دانش برنامه نویسی در فیلد موردنظر است. طراحی و راه اندازی وب سایت، ساخت اپلیکیشن موبایل و طراحی نرم افزارهای دسکتاپ از فیلدهای برنامه نویسی است. برای موفقیت در این شغل کافی است مهارت مربوط به هریک را به دست آورید.

  • طراحی وب سایت به بخشی از کار گفته می شود که شما ظاهر سایت را می سازید. مهارت هایی که باید برای این شغل فرابگیرید عبارتند از: HTML، CSS، JavaScript و افزونه های هریک از این موارد.
  • برنامه نویسی وب سایت به ساخت پشت پرده وب سایت ها گفته می شود، یعنی ارتباط درخواست های کاربر با سرور. مهارت هایی که باید برای این شغل فرابگیرید عبارتند از: زبان های سمت سرور مثل PHP، Python، Asp.NET و سایر زبان های تحت وب؛ البته برای طراحی یک وب سایت CMSهای وردپرس، دروپال و سایر سامانه های راه اندازی وب  سایت، دردسترس هستند.
  • برای ساخت اپلیکیشن موبایل نیز باید با برنامه  نویسی برای اندروید، IOS و ویندوزفون آشنا باشید. زبان های برنامه  نویسی مختلفی برای ساخت اپلیکیشن وجود دارد که بسته به هدفی که دارید می توانید یک یا چند مورد را برحسب نیاز انتخاب کنید. این مورد در لیست شغل  های پردرآمد در ایران، بسیار مورد علاقه فعالان برنامه  نویسی است. چرا که می توانند با فروش اپلیکیشن خود کسب درآمد کنند، یا به صورت پرداخت های درون برنامه به درآمد میلیونی برسند.
  • طراحی نرم افزارهای دسکتاپ نیز تا حدزیادی مشابه مورد قبلی است. سیستم عامل هایی که باید درمورد آن ها اطلاعات کسب کنید شامل ویندوز، لینوکس و مک است.

شغل های پردرآمد با سرمایه کم

بهینه سازی وب سایت ها برای موتور جستجو

ممکن است اصطلاح سئو را شنیده باشید. به مجموعه فعالیت هایی که برای بهینه سازی سایت و بالا آمدن آن در نتایج جستجو انجام می شود، سئو گفته می شود. این شغل یکی از شغل های پردرآمد وابسته به تکنولوژی است. بسیاری از سایت ها با وجود این که در ظاهر بسیار خوب عمل می کنند، اما در زمان جستجو ضعف های خود را نشان می دهند. در این زمان شما به‌عنوان یک متخصص در زمینه بهینه سازی می توانید وب سایت را نجات دهید. در این زمینه تسلط به الگوریتم ها و روش های بهینه سازی بسیار مهم است.

آموزش در بستر اینترنت

سامانه های آموزش آنلاین هرروز در حال توسعه هستند و به همین میزان به مدرس نیاز دارند. بنابراین اگر از دانش خوبی در زمینه مورد نیاز آن ها برخوردار هستید، می توانید با این سامانه ها وارد مذاکره شده و کلاس آنلاین بگیرید. مجموعه های آموزشی چنان چه کیفیت خوبی داشته  باشند با قیمت خوب به فروش می رسند.

2. شغل های وابسته به صنایع غذایی

در لیست شغل های پردرآمد در ایران صنایع غذایی یکی از بهترین ها است. غذا و مواد خوراکی همیشه مشتری دارند. در این بین افرادی که با کیفیت بالاتری محصول تولید می کنند، موفق خواهند شد. در ایران کارخانه های بزرگی در حوزه صنایع غذایی فعالیت می کنند؛ بنابراین اگر بتوانید کسب ‌و کاری مکمل کار آن ها مثل بسته بندی مواد غذایی برپا کنید، به درآمد بسیار بالا خواهید رسید.

همچنین پخت و پخش غذا از جمله  شغل های پردرآمد خانگی است که می تواند مشتری زیادی جذب کند. در شغل های مرتبط با تکنولوژی از انتشار محتوا در شبکه های مجازی صحبت کردیم. شما می توانید با نشر آموزش آشپزی و تجربیات خود از پخت غذاهای مختلف نیز به درآمد خوبی برسید. چنان که امروزه غذا و موارد مربوط به آن از بیشترین جستجوهایی است که در بستر اینترنت صورت می گیرد.

3. شغل های مجموعه پزشکی

مجموعه پزشکی همیشه در لیست شغل های پردرآمد در ایران و جهان جای دارند. با وجودی که رسیدن به درآمد در این رشته نیاز به سال ها مطالعه و تلاش دارد، یکی از بهترین ها است. تخصص هایی مانند جراحی زیبایی در سال های اخیر به پردرآمدترین شغل جهان تبدیل شده است.

شغل های پردرآمد در ایران

کسب و کار موفق قطعاً هدف کلیه اشخاص در زندگی است اما بعضی حرفه ها به این جهت دچار شکست می شوند که فرآورده نهایی آنها با سطح انتظاری که از آن داشتند مغایرت بسیاری دارد در مقاله “ کسب و کار موفق در ایران ” نکاتی را در مورد کسب و کار موفق گفتیم که بهتون پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

4. معامله در بازار بورس

بازار بورس برای افرادی که آن را می شناسند و با تحلیل تکنیکال آشنا هستند، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. تا به حال افراد پول خود را در بانک گذاشته و از سود آن استفاده می کردند. امروزه اما سودهای بانکی به اندازه کافی نیست؛ به همین دلیل افراد تمایل دارند تا برای چند برابر کردن سرمایه خود از راه پرسودتری استفاده کنند. بنابراین می توان به بازار بورس به چشم یک منبع درآمد عالی نگاه کرد. باتوجه به رشد بازار سرمایه، انجام معاملات بورسی به یکی از شغل های پردرآمد در لیست شغل های پردرآمد در ایران تبدیل شده است.

5. آرایشگری و میکاپ آرتیست

آرایشگری همیشه در بین شغل های پردرآمد قرار داشته است. خدمات زیبایی در سالن های زیبایی به ویژه در بین بانوان مشتری های زیادی دارد. امروزه کار در سالن های زیبایی تخصصی شده و نیاز نیست شما تمام خدمات را بیاموزید. می توانید یکی از فیلدها مثل شینیون، کوتاهی، میکاپ، طراحی و کاشت ناخون و … را انتخاب کرده و در آن فیلد متخصص شوید. امروزه این شغل به یکی از موارد پرطرفدار در لیست شغل های پردرآمد در ایران تبدیل شده است. حتماً دیده اید که در اینستاگرام و یوتیوب صفحات و کانال های بسیاری توسط میکاپ آرتیست ها اداره می شود. این افراد از انتشار ویدیوهای آموزشی آرایشی و معرفی برندها و محصولا پوستی کسب درآمد می کنند.

لیست شغل های پردرآمد ایران

تصمیم بگیر، شروع کن

در بین لیست شغل  های پردرآمد در ایران می توان شغل های مرتبط با صنعت توریسم را نیز قرار داد. اما با وجود بیماری کرونا، این شغل نمی تواند در بین شغل های پردرآمد در سال 1400 قرار بگیرد. به‌ عنوان توصیه نهایی می توان گفت که شیوع این بیماری موجب تغییر عادات و سبک زندگی شده  است و ازین پس بیشتر شاهد گسترش شغل هایی خواهیم بود که در بستر اینترنت توسعه می یابند و نیاز به حضور در محل کار نیست. همان طور که دیدم به جز شغل های مرتبط با صنایع غذایی و پزشکی، سایر موارد لیست شغل های پردرآمد در ایران، می توانند به صورت فریلنسری و دورکاری انجام شوند.

به‌ علاوه این که شما نیازی به استخدام شدن ندارید و می توانید برای خودتان کارکنید. آن چه مسلم است، داشتن دانش کافی در زمینه فعالیت است. صرف زمان کافی برای یادگیری و کسب تجربه بسیار مهم است. به هرصورت که کار کنید، کارفرمایی خواهید داشت که به شما اطمینان می کند و در قبال هزینه ای که پرداخت می کند انتظار دریافت نتیجه ای قابل قبول دارد. بنابراین ابتدا در زمینه  انواع شغل های پردرآمد تحقیقات کاملی انجام دهید و با افراد موفق آن زمینه صحبت کنید؛ سپس با درنظر گرفتن توانایی های خود قدم در راه مناسب بگذارید. همچنین با مطالعه مقاله کسب درامد دلاری در ایران و کسب درآمد از یوتیوب می توانید با شیوه های کسب درامد به دلار آشنا شوید .

مطالعه مقالات “پیشرفت شغلی” و “مصاحبه شغلی” میتواند شما را در رسیدن به اهداف شغلی کمک کند.

لیست شغل های پردرآمد در ایران کدام است ؟

1. شغل های وابسته به تکنولوژی های کامپیوتری 2. شغل های وابسته به صنایع غذایی 3. شغل های مجموعه پزشکی 4. معامله در بازار بورس 5. آرایشگری و میکاپ آرتیست

شغل های پردرآمد در کرونا چه هستند؟

مجموعه شغل های وابسته به تکنولوژی، در دسته شغل های پردرآمد با سرمایه کم محسوب می شوند. این روزها همه ما از گوشی های هوشمند استفاده می کنیم و این مسئله کار را تا حد زیادی ساده می کند. تعداد بسیاری از جایگاه ها در لیست شغل های پردرآمد در ایران به این حوزه اختصاص دارد و جزو شغل های پردرآمد در کرونا هستند

8 دیدگاه در “لیست شغل های پردرآمد ایران سال 1400: درآمد بالای 10 میلیون ماهانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *