بازاریابی و فروش

کسب درآمد با گوشی رایگان 2024 + بهترین app و سایت ها

کسب درامد با گوشی

اگر به‌ دنبال کسب درامد با گوشی رایگان در سال 2024 هستید و یا این که قصد دارید تا با کار اینترنتی با گوشی خود بتوانید با کم‌ترین هزینه بیش ‌ترین درامد را داشته باشید باید بدانید که برای رسیدن به هدفتان راه‌ های زیادی وجود دارد. هر یک از این راه‌ ها خواهند توانست تا برای شما درامدی متناسب با نوع app و یا سایتی که از آن بهره می ‌برید را فراهم کنند.

ما در این متن قصد داریم تا شما را با راه‌ های معمول کسب درامد با گوشی (کسب درآمد با موبایل) مانند مشارکت در فعالیت ‌های آنلاین آشنا کنیم تا بتوانید در سال جاری میلادی بیش از پیش موفق به آشنایی با ظرفیت ‌های دنیای مجازی شوید. همچنین با بهره بردن از این ظرفیت ‌ها و بهره بردن از راهکار کسب درامد با گوشی رایگان و بدون نیاز به سرمایه گذاری اولیه به هدف خود برسید.

آیا می ‌توان با استفاده از گوشی همراه به طور دائم درامد داشت؟

همه ما می ‌دانیم که تلفن ‌های همراه به شدت در حال توسعه قابلیت خود برای برآورده کردن نیازهای همه اقشار جامعه هستند. حتی بسیاری از روش ‌های نوینی که می ‌توان با آن‌ ها به درامد بیش ‌تری دست پیدا کرد تنها نیاز به استفاده از یک گوشی همراه دارد که با اتصال بی‌سیم بتواند به اینترنت متصل باشد و به تبادل داده بر بستر آن بپردازد.

راه های کسب درآمد با گوشی

یکی از روشهای کسب درامد، تولید محتوا در یوتیوب است. برای آشنایی بیشتر با این روش مقاله درآمد از یوتیوب چقدر است را از دست ندهید.

در ادامه به بررسی کسب درامد اینترنتی واقعی رایگان با گوشی (آموزش درآمد با گوشی) می پردازیم . اگر چه استفاده از گوشی کار ساده‌ ای است، اما در صورتی که قصد دارید به کسب درامد با گوشی رایگان بپردازید نیاز دارید تا کمی با این دنیا بیش ‌تر آشنا شوید و پس از آن با مقایسه روش‌ ها و یا راه های کسب درامد با گوشی (راه های درامد با گوشی) سعی در انتخاب بهترین این روش ‌ها برای دست یافتن به هدف خود داشته باشید؛ زیرا روی این وسایل هوشمند به راحتی می ‌توان app های زیادی را نصب کرد که هر یک از آن ‌ها خواهد توانست به شما به میزان کم یا زیاد کمک کند تا به هدف خود برسید.

میزان کمکی که هر اَپلیکیشن به شما خواهد کرد نیز به میزان تلاش خود شما و نیز به ظرفیت‌ های آن اپلیکیشن وابسته است؛ البته به منظور کسب درامد با گوشی رایگان تنها راه، نصب اپلیکیشن نیست. یک راه دیگر یافتن سایت ‌هایی است که به این منظور راه‌اندازی شده ‌اند و خواهند توانست به شما در این مواقع کمک کنند. هر یک از افراد فعال در دنیای مجازی تمایل به استفاده از یکی از این راه‌ ها دارند. عده‌ ای هم از هر دو راه برای کسب درامد از گوشی همراه خود بهره برده و از هر دو آن ‌ها به طور نسبی راضی بوده‌ اند.

بهترین اپلیکیشن و سایت کسب درامد با گوشی کدامند؟

شاید برای شما مهم باشد که بدانید کدام اپلیکیشن‌ها هستند که می ‌توان آن‌ها را روی گوشی به منظور کسب درامد رایگان نصب نمود. حتی شاید فکر کنید که این app ها برای نصب شدن نیاز به تلاش زیادی دارند؛ اما بهتر است بدانید که اپلیکیشن‌ های کسب درامد مانند برنامه‌ های عادی روی گوشی شما نصب خواهند شد؛ البته تعدادی از آن ‌ها نیاز به پرداخت هزینه برای نصب دارند. اما هنوز هم تعداد زیادی از appها هستند که امکان کسب درامد با گوشی را برای شما فراهم می‌‍‌ کنند.

با نصب یک برنامه که به این منظور توسعه یافته است ممکن است که هنگام فعالیت آنلاین قادر شوید تا مبالغی را به‌دست آورید. این مبالغ از لحاظ قانونی هیچ مشکلی ندارند و به همین دلیل بسیاری از کاربران تمایل به استفاده از آن‌ها پیدا کرده ‌اند.‌ اگر به ارزهای خارجی علاقه دارید، می‌توانید به سادگی با شرکت در یک نظرسنجی درامد مناسبی را حتی به دلار به‌ دست آورید؛ یا این که تنها با صرف کمی وقت و مشاهده یک ویدیو به مرور زمان شاهد شارژ شدن حساب خود باشید.

اگر دوست دارید با ثروتمندترین افراد ایران و کار آنها آشنا شوید مقاله پولدارترین فرد ایران در جهان را از دست ندهید.

راه های درامد زایی با گوشی

اگر میخواهید با روشهای کسب درامد از پادکست آشنا شوید، مقاله کسب درآمد از پادکست را از دست ندهید.

وقتی که حساب شما به اندازه کافی شارژ شد امکان برداشت از حساب خود را خواهید داشت. این ‌ها تنها راه‌ برای کسب درامد با گوشی با استفاده از اینترنت نیستند. شما حتی خواهید توانست تا با مشارکت در بازی و یا گیم ‌ها درامد کسب کنید. هر یک از این راه‌ ها علاقه‌ مندان خود را دارد و افراد زیادی در سراسر دنیا در سال 2024 درصدد هستند تا با بهره بردن از این روش‌ها به درامد بیش ‌تری دست پیدا کنند. در ادامه تعدادی از اپلیکیشن ‌ها و سایت درآمد با گوشی را به عنوان اموزش کسب درامد با گوشی معرفی خواهیم کرد تا با استفاده از آنها به درامد برسید:

مطالب پیشنهادی:   12 دلیل شکست کسب و کارهای اینترنتی (ایرانی و خارجی)

بهترین اپلیکیشن کسب درامد با گوشی

 • Swagbucks
 • Paribus
 • Ibotta
 • InboxDollars
 • Decluttr
 • Ipsos
 • Bookscouter

سایت های کسب درامد با گوشی

در زیر به معرفی سایت های کسب درامد با گوشی خارجی و چند سایت ایرانی کسب درامد با گوشی می پردازیم و برخی را معرفی می کنیم. این سایت های کسب درامد با گوشی بدون سرمایه عبارتند از:

 • سایت بای بوک
 • سایت کارلنسر
 • سایت پین پول
 • سایت مینی کار
 • سایت من می توانم
 • سایت مروا جایزه
 • سایت تایپیران
 • سایت ترجمه ایران
 • YouTube
 • Upwork
 • Mechanical Turk
 • Amazon Kindle Direct
 • Fotolia
 • Swagbucks
 • Fiverr

اگر میخواهید در مورد وبینار اطلاعات بیشتری داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم مقاله وبینار یعنی چه را مطالعه کنید.

کسب درامد با گوشی رایگان

آیا کسب درآمد با گوشی یک شغل محسوب می شود؟

سوال دیگری که در این مواقع برای بسیاری مطرح است در مورد این است که کسب درآمد با گوشی به‌ عنوان یک شغل است. اگر چه بسیاری تصور می‌ کنند که کسب درامد با گوشی را نمی ‌توان یک شغل محسوب اما حداقل می ‌توان به این کار به‌ عنوان یک شغل دوم اینترنتی نگاه کرد؛ زیرا هر کاری که امکان درامدزایی با آن وجود داشته باشد بر اساس تعریف رسمی ارائه شده، یک شغل محسوب خواهد شد.

برای همین هم فعالیت در هر سایت کسب درامد رایگان و یا استفاده از هر app و یا برنامه ‌ای که منجر به کسب درامد شود به طور حتم خواهد توانست جای شغل دوم را به عنوان شغل انلاین با گوشی برای شما پر کند. حتی در صورتی که شما زمان بیش‌ تری به این کار اختصاص دهید و درامد بسیار بیش‌تری کسب کنید می ‌توان به این حرفه به‌ عنوان یک شغل اول نیز نگاه کرد. برای همین به خصوص در سال ‌های اخیر ما شاهد روند رو به رشد استفاده از بسیاری از این سایت ‌ها و یا اپلیکیشن ‌ها به منظور کسب درامد بوده‌ایم. انتظار می ‌رود که در سال 2024 و در سال‌ های آینده نیز این روند سیری صعودی داشته باشد.

مطالب پیشنهادی:   تبلیغات چریکی چیست؟ بهترین ایده های بازاریابی چریکی 2024

در چه کشورهایی می ‌توان در سال 2024 موفق به کسب درآمد با گوشی شد؟

شاید بدانید که در هر کشوری نخواهید توانست از بسیاری از سایت ‌ها و یا appها به منظور کسب درامد با گوشی رایگان بهره ببرید. به خصوص در کشور ما که با محدودیت ‌هایی در استفاده از بسیاری از ابزارها مالی رو به ‌رو است و این امر مشکلات بیشتری را برای کاربران گوشی ‌های همراه به وجود آورده است. امروزه ابزارهای زیادی نیز وجود دارد که با استفاده از آن‌ ها خواهید توانست بر این محدودیت ‌ها غلبه کنید.

در بسیاری از موارد داشتن یک حساب مالی خارجی و یا استفاده از کیف پول دیجیتال خواهد توانست به شما کمک بسیار بیشتری در کسب درامد دلاری داشته باشد. پس سعی کنید که با توجه به شرایطی که در کشور با آن رو به ‌رو هستیم بهترین سایت‌ها و یا app یا اپلیکیشن‌ ها را برای بهره بردن حداکثری از گوشی همراه خود انتخاب کنید و راه ‌های انتقال پول کسب شده از این راه را نیز یاد بگیرید تا مانند بسیاری از دیگر کاربران ایرانی قادر به کسب درامد با تلفن ‌های همراه هوشمند باشید.

لازم به ذکر است که یکی از بهترین کشورها که خواهید توانست در سال 2024 با استفاده از گوشی همراه خود موفق به کسب درامد به دلار شوید کشور ایالات متحده آمریکا است.

آیا همواره درآمد کسب شده از app ها در گوشی همراه بر حسب دلار است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر چه بسیاری از سایت ‌هایی که در خارج از کشور فعالیت می ‌کنند اقدام به پرداخت درامد کسب شده به دلار می‌ نمایند؛ اما در داخل کشور نیز امکان بهره بردن از برنامه‌ ها و سایت‌ های داخلی برای کسب درامد هست. حتی کسب درامد با داشتن کیف پول دیجیتال و از راه کسب ارز دیجیتال نیز می ‌تواند گزینه‌ ای مناسب برای گسترش هر چه بیشتر این سایت ‌ها و کاربران آن‌ ها در سراسر دنیا باشد.

هر یک از این ارزها برای کسب درآمد با گوشی رایگان با وجود مفید بودن خود هنوز هم ظرفیت‌ های بالایی برای توسعه دارند که در سال جاری و سال‌ های آینده به طور حتم باعث تغییراتی در نحوه و میزان پرداخت سایت ‌ها و app های مربوطه خواهد شد.

در مقاله پردرآمدترین شغل های ایران با شغل های پولساز آشنا شوید.

کار اینترنتی با گوشی

برای کسب درامد مناسب با گوشی چه میزان وقت باید اختصاص دهیم؟

با توجه به انعطاف ‌پذیری روش کسب درامد با گوشی رایگان هر کسی خواهد توانست با توجه به میزان وقتی که در طول روز یا هفته دارد از این شیوه برای کسب درامد بهره ببرد. برای همین شما می ‌توانید تنها با صرف کم ‌تر از یک ساعت وقت موفق به درامد زایی برای خود شوید؛ یا این که برای 8 ساعت و حتی بیشتر، از گوشی خود برای کسب درامد استفاده کنید تا پول بیشتری از این راه به دست آورید.

مطالب پیشنهادی:   دیجیتال مارکتینگ چیست؟ + انواع استراتژی بازاریابی دیجیتال

نتیجه گیری

ما در این متن قصد داشتیم تا شما را با روش ‌هایی که می ‌توان با بهره بردن از آن‌ ها موفق به کسب درآمد با گوشی رایگان شد آشنا کنیم. در کنار آن سعی نمودیم تا پاسخ تعدادی از سوالاتی که ممکن است به ذهن شما برسد را نیز بیان کنیم. حال به خوبی می ‌دانید که در ایران نیز می ‌توانید با بهره بردن از گوشی هوشمند و با استفاده از سایت ‌ها و اپلیکیسن‌ های متنوع موجود، از روش ‌های مختلف موفق شوید تا با به‌ دست آوردن پول بیش‌تر به اقتصاد خود و خانواده خود کمک کنید.

به طور حتم راه های درامد زایی با گوشی بسیار متنوع هستند و بررسی همه آن‌ها نیاز به زمان بسیار زیادی دارد. به خصوص در سال 2021 با گسترش استفاده از گوشی ‌های هوشمند این روش‌ها نیز تنوع بیش ‌تری یافته ‌اند که نیاز است بهترین آن‌ ها برای کسب درامد حداکثری با جستجو در فضای مجازی به کاربران معرفی شود.

برخی از سوالات رایج:

اپلیکیشن‌ های کسب درامد با گوشی چه هستند؟

Swagbucks - Paribus - Ibotta - InboxDollars - Decluttr - Ipsos - Bookscouter

سایت های کسب درامد با گوشی ایرانی کدامند؟

سایت بای بوک، سایت کارلنسر، سایت پین پول، سایت مینی کار، سایت من می توانم، سایت مروا جایزه، سایت تایپیران، سایت ترجمه ایران

بازگشت به لیست

4 دیدگاه در “کسب درآمد با گوشی رایگان 2024 + بهترین app و سایت ها

 1. شرکت کارگاه تکنولوژی گفت:

  با سلام من عضو شرکت کارگاه تکنولوژی هستم اگه میخوای ماهانه بالای 3 میلیون درامد داشته باشی همین الان تو واتساپ پیام بده09044232428

 2. شرکت کارگاه تکنولوژی گفت:

  استخدام کارمند غیر حضوری

  برای مشاغل زیر همکار نیازمندیم

  تایپیست
  مترجم
  عکاسی
  آموزش مجازی
  تدریس آنلاین
  تبلیغ محصولات
  ادمین تلگرام و اینستاگرام

  شرایط :حداقل سن 13 و حداکثر 65 سال داشتن گوشی هوشمند یا تبلت الزامی است .

  جنسیت :فرقی ندارد

  زمینه فعالیت :اینترنت

  جهت همکاری به شماره زیر در واتساپ پیام دهید

  09044232428

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *